Fabryka Tapet

Wyszukaj wśrod milionów wzorów


Gwarancja jakości

Jako firma działająca na rynku drukarskim od kilku lat, dobrze zdajemy sobie sprawę, że priorytetem w naszej pracy jest jakość wykonywanych usług oraz doskonała obsługa Klienta. To klucz do sukcesu, który stanowi o zadowoleniu wszystkich Kupujących, zarówno tych składających hurtowe zamówienia, jak i Klientów indywidualnych szukających pojedynczych produktów.

Na każdym etapie, poczynając od wyboru materiałów, poprzez druk, aż po zapakowanie gotowego produktu, dbamy o to, by nasze prace stanowiły wizytówkę drukarni i spełniały oczekiwania Zamawiających.

Ciągle rozwijamy park technologiczny, w którym znajdują się najnowocześniejsze maszyny, umożliwiające pracę na międzynarodowym poziomie. Staramy się, by nasi pracownicy stale doskonalili swoje umiejętności i podnosili kwalifikacje.

W przekonaniu o wysokiej jakości naszych produktów, udzielamy nawet do 7 lat gwarancji na trwałość koloru. Okres gwarancji jest zależny od użytego materiału, technologii druku oraz laminatu.

W przypadku jakichkolwiek problemów, umożliwiamy złożenie reklamacji drogą mailową, która zostanie rozpatrzona w ciągu 24 godzin.