Fabryka Tapet

Wyszukaj wśrod milionów wzorów


O drukarni

Xxm.pl to serwis, który powstał po to, by umożliwić Klientom zakup druków wielkoformatowych przez Internet. Sklep jest częścią większego projektu stworzonego pod szyldem drukarni Graffiko mającej siedzibę w Strumieniu, woj. śląskie. Dysponujemy nowoczesnym parkiem technologicznym, wyposażonym w najlepszy, z dostępnych na rynku, sprzęt drukarski. Dzięki niemu nasze realizacje charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz są bardzo trwałe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem maszyn, które pracują dla Państwa satysfakcji.

HP Latex 260

Urządzenie przeznaczone do wielkoformatowego druku lateksowego, który uznawany jest za bardziej ekologiczny od innych rodzajów tuszy. Wyróżnia się przy tym jakością oraz trwałością. Może być stosowany do wydruków z długim okresem ekspozycji zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Z maszyny HP Latex 260 korzystamy m.in. przy produkcji fototapet, billboardów, a także do zadruku folii samoprzylepnych używanych do oklejania pojazdów.

Roland RS-640

Ploter wykorzystujący technologię druku eco-solwentowego. Daje możliwość zadruku dużych powierzchni w szybkim czasie, bez utraty na jakości. Roland RS-640 działa w konfiguracji CMYK, dzięki czemu gotowe grafiki wyróżniają się dobrą rozdzielczością i świetnym nasyceniem barw. Używany do małych, jak i wielkoformatowych druków, ze względu na mniejszą trwałość, przeznaczonych raczej do wnętrz.

JHF K8 3306FNS

Drukarka pracująca przy wydrukach hard-solwentowych, wyróżniających się ogromną trwałością i mających zastosowanie przy produktach wystawionych na długotrwałą ekspozycję w miejscach mocno nasłonecznionych i narażonych na moknięcie. Urządzenie JHF K8 3306FNS stosuje do wyrobu banerów, które mają spełniać swoją funkcję przez długi czas, bez obawy o uszkodzenie lub zniszczenie przez oddziaływanie warunków atmosferycznych.

RollsRoller 340/145E

Aplikator stołowy szwedzkiej produkcji. Wykorzystywany jest przy procesie laminacji oraz do aplikowania wydruków i naklejek z folii samoprzylepnej na różnego rodzaju powierzchnie – szkło, aluminium, blachę lub płyty PCV. Ułatwia i przyspiesza pracę, którą normalnie wykonuje się ręcznie. Dzięki temu wydajność drukarni się zwiększa, a jakość produkcji jest zachowana na tym samym poziomie.

Bizon 1600TH

Laminator rolowy Bizon 1600TH to nowoczesne i w 100% profesjonalne narzędzie do ochrony wydruków przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy promienie UV, oraz zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Jest również używany do aplikowania folii na płyty i pianki, a co za tym idzie, wykorzystuje się go do tworzenia naklejek na samochody, oklein podłogowych czy tablic reklamowych.

Leister Uniplan E

Cyfrowa, półautomatyczna zgrzewarka, która używana jest do wykańczania zadrukowanych materiałów powlekanych, takich jak banery PCV czy plandeki. Jej zastosowanie umożliwia zgrzewanie różnymi metodami – z wykorzystaniem tuneli oraz tuneli z linką wzmacniającą, zgrzewanie po łuku, na zakładkę i przygotowanie powierzchni pod oczkowanie. Takie wykończenie tkaniny daje pewność, że mocowanie sprawdzi się w każdych warunkach.

KEENCUT EVOLUTION E2

Bardzo precyzyjny trymer, który w naszej drukarni wykorzystuje się do cięcia wydruków. Dzięki dwóm głowicom umożliwia wykrawanie w dwóch kierunkach. Jest to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, które znacznie przyspiesza pracę. Keencut Evolution nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin, dzięki niemu gotowe produkty charakteryzują się wysokiej jakości wykończeniem.

Ploter tnący Summa d120

Dokładny i szybki w działaniu nóż wleczony. Dzięki swojej nowoczesnej i niezwykle trwałej konstrukcji, umożliwia cięcie różnego rodzaju materiałów, nawet tych bardzo twardych. Wyposażony został w system pozycjonowania sterowany z komputera, za sprawą którego możliwe jest realizowanie skomplikowanych projektów i wykrawanie z wydruków dowolnych kształtów naklejek.